Głosowanie

  1. Głosowanie trwa od chwili opublikowania nagrania do północy z 15 na 16 listopada 2015 roku.
  2. Prawo głosu ma każdy użytkownik internetu niezależnie od kraju pochodzenia ani miejsca, z którego głosuje.
  3. Nagrodę główną zdobywają dwie orkiestry - jedna wybrana przez internautów i jedna wybrana przez jury.
  4. W wypadku gdy ta sama orkiestra wygra głosowanie internautów i jury, nagrodę zdobywa orkiestra wybrana przez jury i druga w kolejności wybrana przez internautów.
  5. Sposoby głosowania przez internautów:
  6. Punktacja w głosowaniu internautów:
  7. Punkty uzyskane z trzech nagrań każdej orkiestry sumują się.
  8. Wygrywa orkiestra która zdobędzie największą liczbę punktów.
  9. Wynik głosowania zostanie podany do wiadomości publicznej 16 listopada 2014 roku.

* aby głos został potwierdzony, musi zostać zweryfikowany poprzez kliknięcie w link, który zostanie wysłany na dany adres e-mail

Uwaga! Wszystkie tymczasowe, generowane automatycznie lub losowo adresy e-mail zostaną usunięte i nie będą uwzględniane w ostatecznym rozliczeniu punktów.


oraz wybierz orkiestrę poniżej, by obejrzeć jej koncerty i zagłosować na Facebooku.
Zobacz aktualne wyniki

Orkiestra Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku

Dyrygent
  • Sylwia Anna Janiak
Skład orkiestry
  • Bogdanowicz Aleksandra
  • Bukowska Katarzyna
  • Czarnota Justyna
  • Gosieniecka Aleksandra
  • Iwanicki Dawid
  • Klimek Ziemowit
  • Kowacz Aleksandra
  • Pieczewska Weronika
  • Puchowska Agnieszka
  • Renk Antoni
  • Rutkowska Marta
  • Strugała Małgorzata
  • Tarnowska Justyna
  • Chłopecki Filip
 
  • Czulak Weronika
  • Dębek Aleksandra
  • Dobosz Oliwia
  • Juchniewicz Przemysław
  • Kaszyńska Wiktoria
  • Kuklińska Zuzanna
  • Mishchenko Bogdan
  • Owsiany Kamila
  • Stawiarz Barbara
  • Szczypiorski Jan
  • Urbanowicz Dominik
  • Bartkiewicz Jakub
  • Domachowska Daria
  • Duchniewicz Weronika
 
  • Klawiński Juliusz
  • Kleba Jakub
  • Lejderman Lara
  • Mehring Jędrzej
  • Purzycki Patryk
  • Sutt Bartłomiej
  • Widera Maria
  • Burzyńska Dominika
  • Dębowski Aleksander
  • Nowak Agata
  • Olszewska Janina
  • Winiarz Robert
  • Zacharewicz Aleksandra
  • Błaszkiewicz Natalia
 
  • Daszkiewicz Michał
  • Egielman Natalia
  • Hazuka Urszula
  • Kałuża Piotr
  • Łukasik Marcin
  • Pawlisz Jakub
  • Seklecka Małgorzata
  • Świgost Maria
  • Urbanowicz Dagmara
  • Urbański Kacper
  • Wiśniewski Rafał
  • Zera Anna
  • Bączkowska Zofia
Soliści
  • Jean Sibelius - Violin Concerto in D minor Op. 47 Allegro moderato
    Hanna Chylińska – skrzypce

  • Claude Debussy - First Rhapsody for Clarinet and Orchestra
    Wojciech Przyborowski – klarnet

  • Pyotr Tchaikovsky - Piano Concerto No. 1 in B-flat minor, Op.23
    Adam Kałduński – fortepian

  • Pyotr Tchaikovsky - Swan Lake suite Op. 20a No. 4 Scene. Andante
    Justyna Tarnowska - skrzypce
    Agata Nowak - wiolonczela

  • Wojciech Kilar - Tango z filmu"Zazdrość i medycyna"
    Wojciech Kilar - Muzyka Rejsu z filmu"Smuga cienia"

    Apoloniusz Klawiński - fortepian

    Playlista

  • Pyotr Tchaikovsky - Piano Concerto No. 1 in B-flat minor, Op.23
    • 1689 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Adam Kałduński - piano Sylwia Anna Janiak - conductor Symphony Orchestra of the Feliks Nowowiejski Music School in Gdansk, Poland

  • Pyotr Tchaikovsky - Swan Lake suite Op. 20a
    • 2396 wyświetleń
    00:26 No. 1 Scene. Moderato 03:35 No. 2 Waltz. Tempo di Valse 11:08 No. 3 Swan Dance. Allegro moderato 12:46 No. 4 Scene. Andante 19:24 No. 5 Hungarian Dance. Czardas. Moderato assai 3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Sylwia Anna Janiak - conductor Symphony Orchestra of the Feliks Nowowiejski Music School in Gdansk, Poland

  • Wojciech Kilar - Muzyka z filmu "Historia wypadków miłosnych"
    • 412 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Sylwia Anna Janiak - conductor Symphony Orchestra of the Feliks Nowowiejski Music School in Gdansk, Poland

  • />
    Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę OSM im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku pod dyrekcją Sylwii Anny Janiak Czajkowski https://youtu.be/A46N_h9fqqw Kilar https://youtu.be/vdVB2JRCrH8 Sibelius https://youtu.be/Vq-O34YgXY4 Czajkowski https://youtu.be/-tzvebu6U08 Debussy https://youtu.be/rZG_BWotgKA Kilar https://youtu.be/kSmVstZjj5c Kilar https://youtu.be/P7Jv4e5mci4

Orkiestra Symfoniczna Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego
w Warszawie

Dyrygent
  • Marta Kluczyńska
Skrzypce I
  • Szczepkowska Michalina
  • Szafraniec Anna
  • Grott Jakub
  • Gorayska Barbara
  • Julia Tondera
  • Łapko Emilia
  • Skowrońska Zuzanna
  • Janowska Anna
  • Oleksandr Petryakow
  • Nikita Kuts Gościnnie
  • Liisa Veri Gościnnie
Skrzypce II
  • Jaskółka Hanna
  • Strzemecka Lucyna
  • Krupińska Milena
  • Kapsiak Maria
  • Łapko Joanna
  • Włodarczyk Manuela
  • Chikha Alia
  • Sadowski Aureliusz
  • Puławska Sylwia
Altówki
  • Studniarz Marcin
  • Romanowska Monika
  • Ćwikliński Jakub
  • Wojtal Agata
  • Bartyś Antonina
  • Majchrzak Agata
  • Lilia Sousa Gościnnie
Wiolonczele
  • Grzegorzewska Julia
  • Zygmunt Jan
  • Rościszewski Piotr
  • Afek Wawrzyniec
  • Kiljan Agnieszka
  • Tarkowska Katarzyna
  • Górny Noemi
  • Brzeska Ada
Kontrabasy
  • Sudomirski Tobiasz
  • Rudzińska Olga
  • Szymański Tomasz
  • Przybył Miron
  • Hanna Maria Aavik - gościnnie
Harfa
  • Nelli Couderq
  • Klawesyn
  • Szymański Wiktor
Flety
  • Włodarczyk Monika
  • Niziołek Paweł
  • Żołnacz Marianna
  • Karaszewska Natalia
Oboje
  • Basaj Magdalena
  • Gawryszewska Gabriela
  • Pytlak Paulina
Klarnety
  • Wódz Michał
  • Werbik Marcel
  • Hartman Maurycy
  • Grajewska Wiktoria
  • Marianaabreu - gościnnie
  • Andre Costa - gościnnie
Klarnet basowy
  • Słojewski Bartek - gościnnie
Fagoty
  • Sawicki Pavlo
  • Gruca Jeremi
Waltornie
  • Karaszewski Dominik
  • Sikorski Marcin
  • Piętka Paweł
  • Łapko Elżbieta
Trąbki
  • Petykiewicz Marek
  • Swaniewicz Jerzy
  • Francisco Dantas Silva - gościnnie
  • Carlatatiana Fernandes - gościnnie
Puzony
  • Jasłowski Karol - gościnnie
  • Chudzik Karol
  • Gumiński Jakub - gościnnie
Kotły
  • Bator Michał
  • Anni Karu - gościnnie
  • Emanuel Ornelas - gościnnie

    Playlista

  • Witold Lutosławski - Mała suita. Little suite for orchestra
    • 1817 wyświetleń
    0:30 Fujarka - A Fife 3:29 Hurra - Polka 5:13 Piosenka - A Song 7:48 Lasowiak ( a dance from the region of Rzeszów) 3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Marta Kluczyńska - conductor The Karol Szymanowski School of Music Orchestra in Warsaw, Poland

  • Aram Khachaturian - Cello Concerto in E minor
    • 1197 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Aneta Stefańska - cello Marta Kluczyńska - conductor The Karol Szymanowski School of Music Orchestra in Warsaw, Poland

  • Antonio Vivaldi - Concerto in E minor for Basson, RV 484
    • 2157 wyświetleń
    00:50 Allegro poco 05:01 Andante 08:43 Allegro 3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition The Karol Szymanowski School of Music Orchestra in Warsaw, Poland Klaudia Abramczuk - bassoon Marta Kluczyńska - conductor

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę Symfoniczną ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie pod dyrekcją Marty Kluczyńskiej Lutosławski https://youtu.be/-lA4kAirT9k Vivaldi https://youtu.be/xidC7TZRxkA Chaczaturian https://youtu.be/D13ChZq5NRE Prokofiew https://youtu.be/J5GbLZL69IA Sejournee https://youtu.be/zEiXTPIrNSk Sarasate https://youtu.be/1xseJc0m36c

Orkiestra Smyczkowa EUFONICO Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.
w Zduńskiej Woli

Dyrygent
  • Rafał Nicze
Skrzypce I
  • Marta Pasternak - koncertmistrzyni
  • Dominika Gocek
  • Natalia Pławska
  • Katarzyna Bartecka
  • Paulina Kołodziejczyk
  • Gabriela Apalewicz
Skrzypce II
  • Oktawia Czajka
  • Oliwia Zadzimska
  • Alicja Komisarczyk
  • Aleksandra Ciapa
  • Sabina Muchamadejew
Altówki
  • Barbara Józefowicz
  • Monika Świniarska
Wiolonczele
  • Marta Czarnecka
  • Aleksandra Gut
  • Justyna Jakubowska
Kontrabas
  • Daria Rychlicka

    Playlista

  • Gustav Holst - St Paul's Suite
    • 13611 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Rafał Nicze - conductor, Eufonico String Orchestra in Zduńska Wola, Poland recorded at Sieradz School of Music Concert Hall, May 19, 2015

  • Wojciech Kilar - Orawa
    • 9915 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Rafał Nicze - conductor, Eufonico String Orchestra in Zduńska Wola, Poland recorded at Sieradz School of Music Concert Hall, May 19, 2015

  • Bartosz Kowalski - Mała polska muzyka
    • 5524 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Rafał Nicze - conductor, Eufonico String Orchestra in Zduńska Wola, Poland recorded at Sieradz School of Music Concert Hall, May 19, 2015

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę smyczkową EUFONICO PSM I i II stopnia w Zduńskiej Woli pod dyrekcją Rafała Nicze Kilar https://youtu.be/XzcEKMUtnaU Holst https://youtu.be/GBjkb9bBTU4 Kowalski https://youtu.be/WYlXNbUlJlQ Górecki https://youtu.be/2X6C6C6093Y

Orkiestra Symfoniczna ZSM im. M. J. Żebrowskiego
w Częstochowie

Dyrygent
  • Zygmunt Nitkiewicz
I Skrzypce
  • Monika Suchecka
  • Blanka Bodziachowska
  • Barbara Sanecka
  • Aleksandra Tyrek
  • Justyna Sowińska
  • Kornelia Kotas
  • Zuzanna Sobecka
  • Michał Sikora
II Skrzypce
  • Paulina Caban
  • Katarzyna Rajzer
  • Stanisław Sosiński
  • Jakub Kulski
  • Julia Mazur
  • Alina Chybalska
  • Milena Le Minh
  • Bartosz Dyner
  • Stanisław Belica
Altówki
  • Anna Kapkowska
  • Sylwia Majchrzak
  • Agata Kuter
  • Dominika Żurawska
Wiolonczele
  • Kacper Rafalski
  • Cyprian Janiszewski
  • Aleksandra Karczewska
  • Julia Skalik
Kontrabasy
  • Laura Normand
  • Damian Palka (bas)
  • Dawid Guziałowski
Flety
  • Milena Szczukiecka
  • Aleksandra Stępień (piccolo)
  • Katarzyna Słowińska
Oboje
  • Justyna Kusztal
  • Anna Dłużniewska
Klarnety
  • Sylwia Makowska
  • Kamila Dmytrykiw
  • Mateusz Sowa
Saksofony
  • Karol Mastalerz
Fagoty
  • Maksymilian Rykała
Waltornie
  • Wiktor Tukaj
  • Denis Podyma
  • Michał Kropidłowski
  • Jan Sikora
Puzony
  • Filip Kołaczyk
  • Dawid Torbus
  • Karol Szczotka
Tuba
  • Krzysztof Pyrkosz
Perkusja
  • Jędrzej Tukaj
  • Kacper Woźniakowski
  • Łukasz Szyszko
  • Kacper Stępień
Fortepian
  • Sebastian Łobos

    Playlista

  • Klaus Badelt - Pirates Of The Caribbean, Piraci z Karaibów
    • 13879 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Zygmunt Nitkiewicz - conductor Symphony Orchestra Of The Józef Marcin Żebrowski Music School in Częstochowa, Poland recorded at Czestochowa Philharmony Concert Hall, May 21, 2015

  • Henryk Wieniawski - Violin Concerto No. 2 Op 22 in D minor. Allegro moderato
    • 1741 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Maria Belica - violin Zygmunt Nitkiewicz - conductor Symphony Orchestra Of The Józef Marcin Żebrowski Music School in Częstochowa, Poland recorded at Czestochowa Philharmony Concert Hall, May 21, 2015

  • Stephen Schwartz - The Prince of Egypt, Książę Egiptu
    • 4429 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Zygmunt Nitkiewicz - conductor Symphony Orchestra Of The Józef Marcin Żebrowski Music School in Częstochowa, Poland recorded at Czestochowa Philharmony Concert Hall, May 21, 2015 Muzyka z filmu "Książę Egiptu"

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę Symfoniczną ZSM im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie pod dyrekcją Zygmunta Nitkiewicza Badelt https://youtu.be/__LU8E6dUsI Schwartz https://youtu.be/Qr_ebaWAxy8 Wieniawski https://youtu.be/GhokCcAHcmk Anderson-Lopez https://youtu.be/NrxhwO-hjmw Verdi https://youtu.be/OseGETWEnCo

Krakowska Młoda Filharmonia - Orkiestra Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza
w Krakowie

Dyrygent
  • Tomasz Chmiel
I Skrzypce
  • Dominika Murzyn
  • Aleksandra Dzioba
  • Aleksandra Panasiuk
  • Dominika Stanisz
  • Aleksandra Chmura
  • Justyna Grzybek
  • Zuzanna Kowalczyk
  • Joanna Boryczko
  • Anna Mocek
  • Michał Nowak
  • Zofia Kozłowska
  • Aleksandra Gawęda
  • Kinga Wszołek
II Skrzypce
  • Karolina Marks
  • Natalia Nowak
  • Łucja Oczkowska
  • Julia Kopacka
  • Amelia Mokrzycka
  • Jagoda Zajączkowska
  • Julia Sprynca
  • Patrycja Piotrowska
  • Zuzanna Midura
  • Weronika Gałek
  • Magdalena Mazurek
Altówki
  • Weronika Stanek
  • Maria Świtała
  • Paulina Wozniak
  • Agnieszka Zięba
  • Natalia Ciężadło
  • Julia Grzeszczak
Wiolonczele
  • Adrianna Klepacz
  • Alicja Marzec
  • Zuzanna Misztal
  • Krzysztof Pala
  • Gabriela Ślusarczyk
  • Mikołaj Patriak
  • Adam Gilarski
  • Agata Jonczak
  • Gabriela Szczepaniak
Kontrabasy
  • Paweł Królikowski
  • Jan Jachymczak
  • Tomasz Godek
Flety
  • Klaudia Cygan
  • Weronika Nawracaj
  • Natalia Bieryt
  • Gabriela Jaros
  • Agnieszka Szymczuk
  • Agnieszka Jachymczak
Oboje
  • Kamil Kuc
  • Antonina Gajoch
  • Magdalena Doniec
Klarnety
  • Tomasz Cholewa
  • Mateusz Wójcik
  • Emilia Nieroda
  • Karolina Kolanowska
Fagoty
  • Bartłomiej Gołda
Waltornie
  • Andrzej Polak
  • Piotr Jastrzębski
Trąbki
  • Krzysztof Hatlaś
  • Rafał Ślusarczyk
  • Tomasz Wojakowski
Puzony
  • Wojciech Krupiński
  • Kuba Pirowski
Tuba
  • Michał Olearczyk
Perkusja
  • Piotr Królikowski
  • Franciszek Knapczyk
  • Kamil Iwanicki
  • Krzysztof Kułaga
  • Maciej Tosior
  • Jan Sokołowski
Fortepian
  • Aleksandra Moliszewska

    Playlista

  • Astor Piazzolla - Libertango
    • 9013 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Tomasz Chmiel - conductor, Young Cracov Philharmonic recorded at Cracow Philharmonic Concert Hall, May 31, 2015

  • Wojciech Kilar - Orawa
    • 7310 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Tomasz Chmiel - conductor, Young Cracov Philharmonic recorded at Cracow Philharmonic Concert Hall, May 31, 2015

  • Klaus Badelt - Pirates Of The Caribbean, Piraci z Karaibów
    • 4704 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Tomasz Chmiel - conductor, Young Cracov Philharmonic recorded at Cracow Philharmonic Concert Hall, May 31, 2015

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Krakowską Młodą Filharmonię pod dyrekcją Tomasza Chmiela Piazzolla (Libertango) https://youtu.be/0DfDOuPwLLw Bernstein https://youtu.be/WbYlps4kv7A Kilar https://youtu.be/OFkqouAG1nc Lloyd Webber https://youtu.be/wmyx8J2L96Y Badelt https://youtu.be/Ngyq7KlHuZg Piazzolla (Oblivion) https://youtu.be/eK4NEOxvpPk Piazzolla (Fugata) https://youtu.be/uMf7HTIaECI

Orkiestra Symfoniczna Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych
w Bielsku-Białej

Dyrygent
  • Andrzej Kucybała
I Skrzypce
  • Konrad Cichoszewski
  • Julia Iskrzycka
  • Wojciech Barteczek
  • Antonina Cierpioł
  • Aleksandra Góra
  • Agnieszka Uścińska
  • Karolina Podorska
  • Kalinowska Joanna
  • Stella Mateja
  • Aleksandra Cybulska
II Skrzypce
  • Adrianna Wadoń
  • Marta Suprun
  • Jakub Worek
  • Patrycja Staszek
  • Sara Górna
  • Szretter Krzysztof
  • Anna Korzistka
  • Justyna Honkisz
  • Lena Mucha
Altówki
  • Paulina Bargieł
  • Kaja Sikora
  • Natalia Gajowniczek
  • Józefina Miodońska
  • Mateusz Błachut
  • Katarzyna Janusz
  • Anna Utmańczyk
  • Miodońska Magdalena
  • Marta Mikuła
Wiolonczele
  • Piotr Wilmanowicz
  • Juliana Vinci
  • Aleksandra Stolarek
  • Wiktoria Duda
  • Natalia Górny
  • Monika Łozdowska
  • Karolina Kubicka
  • Bartłomiej Mędrek
Kontrabasy
  • Aleksander Górny
  • Jakub Zoń
  • Szymon Wiktor
  • Anna Swoboda
Flety
  • Jakub Łączak
  • Sławomir Drózd
  • Artur Nycz – flet piccolo
  • Marta Szermańska
Oboje
  • Konrad Cichoszewski
  • Alicja Matuszczyk
  • Maja Łagowska - rożek angielski
  • Izabela Chrobak
Klarnety
  • Marzena Mrozik
  • Adam Jakubiec – klarnet basowy
  • Adam Iskrzycki
  • Samuel Keitz
Fagoty
  • Maksymilian Zawiślak
  • Nikodem Wojtoń
Trąbki
  • Grzegorz Bizukojc
  • Dawid Broszczakowski
  • Marek Wajdzik
  • Aleksy Ostrowski
Waltornie
  • Szymon Rywalski
  • Dominik Piłatyk
  • Paweł Pełka
  • Wiktora Piłatyk
  • Szymon Pelc
Puzony
  • Marek Stolarczyk
  • Patryk Makowski
  • Michał Sinkowski
Tuba
  • Michał Olearczyk
Perkusja
  • Patryk Gajda
  • Dominik Zielonka
  • Tymon Janusiewicz
  • Piotr Ślęzak
  • Wojciech Glądys
Harfa
  • Dominika Surzyn
  • Wojciech Trefon
Fortepian
  • Patrycja Gajek

    Playlista

  • John Williams - Star Wars The Throne Room. The Force Awakens Tribute Performance
    • 44435 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Andrzej Kucybała - conductor, Stanisław Moniuszko School of Music Symphony Orchestra in Bielsko Biała, Poland recorded at Stanisław Moniuszko School of Music Concert Hall, June 01, 2015

  • Henryk Mikołaj Górecki - Three Pieces in Old Style
    • 1576 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Andrzej Kucybała - conductor, Stanisław Moniuszko School of Music Symphony Orchestra in Bielsko Biała, Poland recorded at Stanisław Moniuszko School of Music Concert Hall, June 01, 2015

  • Alexander Borodin - Prince Igor: Polovtsian Dances, Tańce Połowieckie
    • 6409 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Andrzej Kucybała - conductor, Stanisław Moniuszko School of Music Symphony Orchestra in Bielsko Biała, Poland recorded at Stanisław Moniuszko School of Music Concert Hall, June 01, 2015

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę Symfoniczną ZPSM w Bielsku Białej pod dyrekcją Andrzeja Kucybały Williams https://youtu.be/dydhnAi0A3E Borodin https://youtu.be/wiexn6O9To4 Górecki https://youtu.be/Wb73v05adG4 Beethoven https://youtu.be/nrDk7yirhA0 Massenet https://youtu.be/eov4wYzNUnQ Barber https://youtu.be/pOsWUA7cK50

Orkiestra Symfoniczna Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego
we Wrocławiu

Dyrygent
  • Marcin Grabosz
Koncertmistrzyni
  • Roma Błoch
I Skrzypce
  • Roma Błoch
  • Julia Gadzina
  • Anna Chołodecka
  • Kinga Biesiadecka
  • Anna Kutkowska
  • Alicja Łaska
  • Ewa Skrzypacz
  • Eryka Piotrowska
  • Adrianna Wojcieszek
II Skrzypce
  • Anna Kisielewska
  • Marta Kowalczuk
  • Michał Bień
  • Justyna Łoboda
  • Wiktoria Denkiewicz
  • Ewa Stroińska
  • Julia Bełezina
  • Paulina Skorodziej
  • Maria Gawlińska
Altówki
  • Dominika Garncarz
  • Kacper Szymkiewicz
  • Justyna Puszyńska
  • Angelika Pisarska
Wiolonczele
  • Anna Wąsik
  • Olgierd Żemojtel
  • Przemysław Przybylski
  • Hanna Pałka
  • Maciej Powierża
Kontrabasy
  • Natalia Midek
  • Maja Dereń
Flety
  • Aleksander Olszewski
  • Anatolia Żak
  • Weronika Balcerzyk
Oboje
  • Dąbrówka Dąbrowska
  • Iga Czarny
Klarnety
  • Jakub Chudzik
  • Julia Kunert
Fagoty
  • Natalia Białas
  • Katarzyna Dziewiałtowska
Waltornie
  • Filip Tylkowski
  • Krzysztof Pachołek
Trąbki
  • Zuzanna Nycz
  • Dawid Kazuła
Kotły
  • Marcin Urszulak

    Playlista

  • Ludwig van Beethoven - Symphony No. 4
    • 908 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Marcin Grabosz - conductor, Symphony Orchestra of The Music School the name Karol Szymanowskiin Wrocław, Poland recorded at Music School the name Karol Szymanowski Concert Hall, June 02, 2015

  • Wolfgang Amadeus Mozart - Don Giovanni Overture
    • 431 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Marcin Grabosz - conductor, Symphony Orchestra of The Music School the name Karol Szymanowski in Wrocław, Poland recorded at Music School the name Karol Szymanowski Concert Hall, June 02, 2015

  • Stanisław Moniuszko - Dziad i baba
    • 547 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Tomasz Raff - bass Marcin Grabosz - conductor, Symphony Orchestra of The Music School the name Karol Szymanowskiin Wrocław, Poland recorded at Music School the name Karol Szymanowski Concert Hall, June 02, 2015

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę Symfoniczną OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu pod dyrekcją Marcina Grabosza Beethoven https://youtu.be/HUDE14MvnoQ Mozart https://youtu.be/VyCgsn--PLo Moniuszko https://youtu.be/_8KEPnmo2m0

Orkiestra Symfoniczna PZSM im. Artura Rubinsteina
w Bydgoszczy

Dyrygent
  • Henryk Wierzchoń

    Playlista

  • Marcin Gumiela - Concerto for Cello, String Orchestra and Electronic Sounds
    • 979 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Tomasz Strahl - cello Henryk Wierzchoń - conductor, Arthur Rubinstein School of Music Symphony Orchestra in Bydgoszcz, Poland recorded at Pomeranian Philharmonic Concert Hall in Bydgoszcz, June 21, 2015

  • George Gershwin - Rhapsody in Blue
    • 2469 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Maja Babyszka - piano Henryk Wierzchoń - conductor, Arthur Rubinstein School of Music Symphony Orchestra in Bydgoszcz, Poland recorded at Pomeranian Philharmonic Concert Hall in Bydgoszcz, June 21, 2015

  • Eugeniusz Głowski - Sopot Classic for String Orchestra
    • 186 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Henryk Wierzchoń - conductor, Arthur Rubinstein School of Music Symphony Orchestra in Bydgoszcz, Poland recorded at Pomeranian Philharmonic Concert Hall in Bydgoszcz, June 21, 2015

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę Symfoniczną PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy pod dyrekcją Henryka Wierzchonia Gumiela https://youtu.be/gBlPbMs9b_c Gershwin https://youtu.be/bK8jihRMFWw Głowski https://youtu.be/DATuNFgOFoo

Orkiestra Symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki
w Wałbrzychu

Dyrygent
  • Małgorzata Sapiecha-Muzioł
Koncertmistrzyni
  • Emanuela Yeghoyan
Przygotowanie orkiestry
  • Małgorzata Sapiecha-Muzioł
    • Sekcja smyczkowa
  • Czesław Czopka
    • Sekcja dęta
Solista
  • Nikolas Niemierowski
  • Witold Witkowski
    • Przygotowanie solisty
I Skrzypce
  • Emanuela Yeghoyan
  • Elisabeth Furmanowicz
  • Malwina Galara
  • Anna Krycińska
  • Dominika Luteńko
  • Alicja Poręba
  • Dominika Tomaszewska
  • Karina Yeghoyan
II Skrzypce
  • Gabriela Wilczyńska
  • Adrianna Broszczak
  • Ewa Gądek
  • Natalia Janik
  • Kornelia Kabelis
  • Agata Lech
  • Wiktoria Mazurkiewicz
  • Weronika Sergiel
Altówki
  • Natalia Rudnicka
  • Aleksandra Ejsmont
  • Małgorzata Kosińska
  • Paweł Rozmuski
  • Roksana Sondej
Wiolonczele
  • Rafał Futyma
  • Anna Marszałek
  • Iwona Zajączkowska
  • Karolina Zakrzewska
Kontrabasy
  • Katarzyna Podwińska
  • Paweł Wołkowski
Flety
  • Justyna Popiel
  • Wiktoria Pietruszka
Oboje
  • Łukasz Wilczura
  • Sebastian Jaźwiec
Klarnety
  • Magdalena Sapalska
  • Małgorzata Socha
  • Bartosz Adamczyk
Fagoty
  • Paula Tomasik
  • Daniel Jabłonowski
Waltornie
  • Grzegorz Gajdamowicz
  • Ewa Ciechańska
Trąbki
  • Wojciech Buczek
  • Łukasz Kędzia
  • Michał Sapalski
Puzony
  • Piotr Stefanik
  • Rafał Przybyła
Kotły
  • Mateusz Bednarczyk
Perkusja
  • Paulina Kurdybelska
  • Teodor Lulis
  • Maksymilian Grzeszak

    Playlista

  • Sergei Rachmaninoff - Piano Concerto F-sharp minor No. 1 Vivace
    • 6571 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Nicolas Niemierowski - piano Małgorzata Sapiecha-Muzioł - conductor, Stanisław Moniuszko School of Music Symphony Orchestra in Wałbrzych, Poland recorded at Auditorium Novum of Angelus Silesius University in Wałbrzych, June 29, 2015

  • Aram Khaczaturian - Waltz from Masquerade
    • 2831 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Małgorzata Sapiecha-Muzioł - conductor, Stanisław Moniuszko School of Music Symphony Orchestra in Wałbrzych, Poland recorded at Auditorium Novum of Angelus Silesius University in Wałbrzych, June 29, 2015

  • Stanisław Moniuszko - Overture from Paria
    • 2143 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Małgorzata Sapiecha-Muzioł - conductor, Stanisław Moniuszko School of Music Symphony Orchestra in Wałbrzych, Poland recorded at Auditorium Novum of Angelus Silesius University in Wałbrzych, June 29, 2015

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Orkiestrę Symfoniczną ZSM im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu pod dyrekcją. Małgorzaty Sapiechy-Muzioł Rachmaninow https://youtu.be/p2wGSlhXKks Chaczaturian https://youtu.be/RjTtCo1j-Fk Moniuszko https://youtu.be/bR73SuaZilM Schubert https://youtu.be/KOqmzFDUuTw

Polska Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna
w Bytomiu

Dyrygent
  • Maciej Tomasiewicz
I Skrzypce
  • Jacek Głogowski
  • Ewa Doleżych
  • Weronika Sidorska
  • Bartosz Biernacki
  • Magdalena Różycka
  • Justyna Jarzyńska
  • Magdalena Rak
  • Paulina Wanot
II Skrzypce
  • Weronika Wendrowska
  • Anna Skrzypulec
  • Zofia Kleiman
  • Aleksandra Brzezina
Altówki
  • Aleksandra Roterman
  • Aleksandra Borowik
Wiolonczele
  • Monika Hartmann
  • Malwina Turoń
  • Aleksander Michałowski
Kontrabasy
  • Karol Lecybil
  • Patrycja Pawełczyk
  • Adam Bogdała
Flety
  • Monika Kaczkowska
  • Paulina Soboń
  • Agnieszka Greń
Oboje
  • Emil Trepka
  • Paulina Pilarska
Klarnety
  • Patryk Pfeiffer
  • Magdalena Kaczmarek
Fagoty
  • Karolina Kloszczyk
  • Norbert Sitko
Waltornie
  • Milena Tobor
  • Dawid Kazarian
  • Noemi Napiórkowska
  • Aleksandra Bujak
Trąbki
  • Krzysztof Mucha
  • Franciszek Labus
Puzony
  • Sławomir Polka-Przeworski
  • Tomasz Cichoń
  • Dominik Łukaszczyk
Tuba
  • Paulina Szurgacz
Kotły
  • Krystyna Kleiman
Perkusja
  • Adam Bonk
  • Tomasz Herisz
Harfa
  • Zofia Wiatrowska

    Playlista

  • Edvard Grieg - Peer Gynt Suite No. 1 Op. 46
    • 22230 wyświetleń
    0:22 Morning Mood 4:19 The Death of Ase 8:30 Anitra's Dance 11:59 In the Hall of the Mountain Kong 3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Maciej Tomasiewicz - conductor, Polish Youth Symphony Orchestra in Bytom, Poland recorded at Frederic Chopin School of Music Concert Hall in Bytom, July 08, 2015

  • Georges Bizet - Carmen suite No. 1
    • 12504 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Maciej Tomasiewicz - conductor, Polish Youth Symphony Orchestra in Bytom, Poland recorded at Frederic Chopin School of Music Concert Hall in Bytom, July 08, 2015

  • Karol Szymanowski - Etude in B Flat minor Op. 4 No. 3
    • 8766 wyświetleń
    3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Maciej Tomasiewicz - conductor, Polish Youth Symphony Orchestra in Bytom, Poland recorded at Frederic Chopin School of Music Concert Hall in Bytom, July 08, 2015

  • Urna do głosowania
    Głosujesz na: Polską Młodzieżową Orkiestrę Symfoniczną w Bytomiu pod dyrekcją Macieja Tomasiewicza Grieg https://youtu.be/Vj7vHmejrPA Bizet https://youtu.be/E8QBvdbsCEU Szymanowski https://youtu.be/jQz88AIYFaw Beethoven https://youtu.be/nYWX9Zqe03k prezent urodzinowy https://youtu.be/H8_XFdBxOaw

Orkiestra Symfoniczna Państwowej Szkoły Muzycznej im. Józefa Elsnera
w Warszawie

Dyrygent
  • Piotr Staniszewski
Przygotowanie orkiestry
  • Grażyna Mażys-Jankowska
  • Michał Jarmuła
  • Krzysztof Zbijowski
  • Michał Styczyński
I Skrzypce
  • Łukomska Teresa
  • Tomaszewska Barbara
  • Orlikiewicz Aneta
  • Szonert Piotr
  • Marrodan -Więch Karolina
  • Władyko Aleksandra
  • Jarocka Emilia
  • Budzyńska Zuzanna
  • Kłębukowska Aleksandra
II Skrzypce
  • Witkowski Konrad
  • Turowska Maria
  • Szymańska Natalia
  • Szewczak Kalina
  • Jankiewicz Natalia
  • Drozd Barbara
  • Sidoruk Anna
  • Sojka Wojciech
  • Gronet Klara
Altówki
  • Marciniak Dominika
  • Korpanty Natalia
  • Rosiński Tomasz
  • Dąbrowski Konstanty
  • Budzyńska Aleksandra
  • Zawistowska Alicja
  • Wojdalska Kinga
  • Bielicka Kinga
Wiolonczele
  • Kazimierska Dominika
  • Skrętowska Magdalena
  • Bielecki Kamil
  • Mirczak Jakub
  • Kotula Dominik
  • Wieczerzyńska Bernadetta
  • Burzyński Mikołaj
  • Roguska Jadwiga
Kontrabasy
  • Śliwiński Albert
  • Czyżewska Wiktoria
  • Uniszewski Wojciech
  • Detko Agnieszka
Flety
  • Mieczkowski Daniel
  • Tukalska - Śliwa Zuzanna
  • Snopkowska Marta
  • Jędrasik Karolina
  • Krupa Anna
Oboje
  • Montewka Jakub
  • Kędzielska Katarzyna
  • Winiarz Daria
Klarnety
  • Krajewska Karolina
  • Drozd Katarzyna
  • Zbijowski Krzysztof - klarnet basowy (gościnnie)
Fagoty
  • Cygański-Bolski Kayetan
  • Ciszewska Joanna
  • Bartman Agata
Waltornie
  • Czopka Czesław (gościnnie)
  • Czopka Gabriel (gościnnie)
  • Gajdamowicz Grzegorz (gościnnie)
  • Stenzel Krzysztof (gościnnie)
Trąbki
  • Wojnarski Michał
  • Rutkowski Tomasz
  • Świątkowski Stanisław
Puzony
  • Łazuka Tadeusz
  • Maj Michał
  • Szwedziński Ignacy
Tuby
  • Szybiński Maciej
Kotły
  • Żołnierczuk Mikołaj
Perkusja
  • Kasperek Michał
  • Saturski Mariusz
  • Rędziński Michał
  • Rupp Karol
  • Zawadzki Marek
Harfa
  • Monkiewicz Julia
    • Soliści
      • W.A. Mozart – Symfonia koncertująca Es-dur na skrzypce i altówkę (KV 364), cz. I
        Kamila Fediuk – skrzypce (klasa prof. Ewy Kowar-Mikołajczyk)
        Agnieszka Podłucka – altówka (klasa prof. Stefana Kamasy)

      • E. Séjourné – Concerto for marimba and strings, cz. I
        Weronika Kwiatkowska – marimba (klasa prof. Bogdana Lauksa)

      • C. Forsyth – Koncert g-moll na altówkę i orkiestrę, cz. I
        Joanna Ławcewicz-Musialik – altówka (klasa prof. Michała Styczyńskiego)

      • R. Schumann – Koncert fortepianowy a-moll op. 54, cz. I
        Juliusz Goniarski – fortepian (klasa prof. Marii Rzepeckiej)
        Gabriela Gołaszewska – śpiew (klasa prof. Teresy Mulawy-Pabisiak)

        Playlista

      • Gaetano Donizetti - Quel guardo, il cavaliere, Norina's aria from don Pasquale
        • 1176 wyświetleń
        3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Gabriela Gołaszewska - soprano Piotr Staniszewski - conductor, Józef Elsner School of Music Symphony Orchestra in Warsaw, Poland recorded at Witold Lutosławski Concert Studio of Polish Radio l, June 18, 2015

      • Robert Schumann - Piano Concerto in A minor Op. 54
        • 518 wyświetleń
        3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Juliusz Goniarski - piano Piotr Staniszewski - conductor, Józef Elsner School of Music Symphony Orchestra in Warsaw, Poland recorded at Witold Lutosławski Concert Studio of Polish Radio l, June 18, 2015

      • Modest Mussorgsky - Pictures At An Exhibition, The Great Gate of Kiev
        • 596 wyświetleń
        3rd Polish Nationwide Music Schools' Symphonic Orchestras Competition Piotr Staniszewski - conductor, Józef Elsner School of Music Symphony Orchestra in Warsaw, Poland recorded at Witold Lutosławski Concert Studio of Polish Radio l, June 18, 2015

      • Urna do głosowania
        Głosujesz na: Orkiestrę Symfoniczną PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie pod dyrekcją Piotra Staniszewskiego Donizetti https://youtu.be/LEvFyP_kxT0 Forsyth https://youtu.be/9IbIeKfMtMY Schumann https://youtu.be/I8FX3WIqozw Musorgski https://youtu.be/rLfsnCnqM7M Sejournee https://youtu.be/x-my8-xQ0_g Mozart https://youtu.be/ZZZOEXMCmrs